poniedziałek, 24 września 2012

Inspiracje

Witam po tej dłuugiej przerwie. Przepraszam za moją nieobecność, ale spowodowana ona była pewnymi kłopotami w domu i chorobą moich chłopaków. Nie wdając się jednak w szczegóły przechodzę do sedna.

Dzisiejszy post chciałam poświęcić internetowym inspiracjom. Otóż czasem, jak mam czas, a to jest bardzo rzadko, siadam przed monitorem i szperam w sieci w poszukiwaniu inspiracji makijażowych i paznokciowych ;).  Jeśli chodzi o makijaże to jednak przeważają blogi, które obserwuję, co to manicure to YT. Wiem, ze już mamy jesień, ale pogoda na razie nie najgorsza, dlatego postanowiłam umieścić kilka kolorowych zdjęć, na wypadek, gdyby plucha zawitała do nas wcześniej. Jeśli chodzi o mnie, to nie mam zamiaru rezygnować z kolorów w sezonie jesienno-zimowym, wręcz przeciwnie, stawiam na kolor, żeby jakoś sobie rozweselić tą przytłaczającą aurę.

Pierwsza moja inspiracja została zaczerpnięta z bloga Agnieszki --> KLIK
Od razu zaznaczam, ze moja wersja jest tylko inspiracja i wiem, ze nie wyszlo mi identycznie, jak Adze. Jednak efekty oceńcie sami:

 Teraz czas na paznokcie. Ten tutorial znalazłam już dawno, ale ciągle nie miałam czasu, żeby go wypróbować. Wyszło ładnie, choć moje paznokcie są w tragicznym stanie. Suche skórki, rozdwajanie, to u mnie na porządku dziennym. Używam odżywek, kremów do rąk i nic... Jak znacie jakieś dobre, ale nie zabierające dużo czasu sposoby regeneracji paznokci, to chętnie się dowiem. :)

wykonanie - klik


Wybaczcie prześwity w niebieskim, to taki "dziad", 3 warstwy i dalej nie kryje, jak powinien....

Wiem,  ze krótko i nieskładnie, ale ciągle mam młyn w domu... Życzę Wam spokojnego tygodnia i słonecznej jesieni :).

Aha i jeszcze takie motto, które zrodziło się w mojej głowie (a może je gdzieś słyszałam/czytałam...)
"W życiu trzeba sobie pozwolić na trochę szaleństwa, żeby nie zwariować." :) Dlatego wszyscy wrzucamy na luz, bo żyje się o wiele łatwiej nie przejmując się rzeczami na które i tak nie mamy wpływu :D.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze, ale proszę o rzetelną i konstruktywną krytykę, a także nie obrażanie mnie i innych komentujących :)