poniedziałek, 23 marca 2015

A miało być tak pięknie...

Hej!
W ostatnim poście pisałam Wam o konkursie u Gosi (KLIK). Termin zgłoszeń minął wczoraj, wiec myślę, że mogę Wam dzisiaj pokazać moje "dzieło".

Nie wiem, jak Wy, ale ja mam często tak, ze moje, zwłaszcza makijażowe plany, w mojej głowie wyglądają pięknie, a rzeczywistość leży i kwiczy... ;P Może po prostu brak mi umiejętności, często się nad tym zastanawiam. I nie piszę tego, bynajmniej, żebyście teraz zaczęły mi pisać pochwały, nie biorę Was, bynajmniej na litość :). Po prostu widzę, że zbyt wielu obserwatorów, ani wejść nie mam zbyt wielu, a to o czymś świadczy... Szczerze, to Wam powiem, ze miałam wiele razy myśli o zamknięciu bloga. Ale nie wiem, bo po pierwsze, jestem wdzięczna Wam kilku, moim wiernym Czytelnikom. A po drugie, to lubię makijaże i jakoś nie wyobrażam sobie ich potem nie obfotografować  i nie wrzucić tutaj :D.

Zatem tyle tytułem wstępu i użalania się :D. Teraz makijaż. Miał być prosty w formie, delikatne oczy i usta ombre, ale wyszło mi tak średnio, ja nie jestem do końca zadowolona. Ale tak to jest, jak się robi coś na ostatnią chwilę i idzie na żywioł :P
No usta, powiedzmy spoko, ale oczom brakuje wyrazu. Jak już zrobiłam zdjęcia i wysłałam, to sobie pomyślałam, ze mogłam jakimś kolorem dolną powiekę podkreślić, zielonym, albo turkusowym. No ale nie płacze się nad rozlanym mlekiem. Takie poszło :). Co do ust, to użyłam Pout Paintów Sleeka - kolory Lava, Cloud9 i Lava.


Na koniec mam małe ogłoszenie. Robiłam porządki w sowim kuferku i chcę się pozbyć kilku rzeczy. A oto i one:

15zł


Cienie Oriflame - Cherry Garden 5zł

Róż mineralny - 10zł

Paletka jest w fatalnym stanie, spadła tylko raz, ale ten upadek ją załatwił - 5zł

7zł

Cień rozświetlający, kolor jak poniżej W7 - 2zł

5zł


kazdy po 7zł

Nieużywany tester korektora Catrice 2 zł

2 kredki Essence - biała i żółta, niebieska Lovely

każda po 1,5zł

                   
5złSleek Brights - 20zł


Kosmetyki te były w większości albo używane przez jakiś czas, albo po prostu maźnięte w celu sprawdzenia koloru. Przed wysyłką wszystko oczywiście zdezynfekuję i wyczyszczę. Szczegółowe informacje na temat kolorów kosmetyków sposobu ich zakupów udzielę mailowo. Proszę pisać: hayabusa55@wp.pl


Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wiosennego tygodnia, wszak wiosna już jest :D

3 komentarze:

  1. Usta Ci świetnie wyszły :) ani mi się waż zamykać bloga ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam małą przerwę w odwiedzaniu blogów, ale jestem pewna, że Twoje makijaże są coraz lepsze! Świetnie się rozwijasz:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze, ale proszę o rzetelną i konstruktywną krytykę, a także nie obrażanie mnie i innych komentujących :)