czwartek, 22 sierpnia 2013

Kolejna inspiracja

Cześć!
Dzisiaj znowu oko "inspirowane" ;) pracą jednej z najciekawszych szkół makijażu, jakie znam - mowa tu o ApropoMakeup KLIK. Uwielbiam ich dzieła (bo tak należy nazywać to, co tworzą na twarzy) głównie za kolory, są bajeczne.
A tu chcę się Wam pochwalić moją próbą odtworzenia ideału ;) Od razu mówię, ze oryginalnie oko malowane było techniką "watercolour", ja roiłam natomiast zwykłymi cieniami i pędzelkami, posiłkowałam się Duralinem :).

Oryginał :D (cudo :*...)


Moje odwzorowanie :P

Słuchawki muszą być, bez muzyki się nie da :D


Pomalowane jest tylko jedno oko, bo jeśli chodzi o precyzyjne rzeczy, nawet o kreski, to ja bez okularów na prawe oko prawie nic nie widzę :( więc stąd brak drugiego oka i czasem przy innych makijażach krzywe kreski, czy jakieś niedociągnięcia na lewym oku...:(

Jeśli chodzi o wykonanie, to męczyłam się z tym jednym okiem dobre pół godziny :D Powiem Wam szczerze, ja umiem rysować, malować też, ale nie z głowy... niestety... Odrysuję prawie wsyszystko na kartce i na oku, ale muszę mieć wzór i to i tak nie gwarantuje idealnej kopii. Bo albo proporcje się gdzieś zgubią, albo jakiś inny chochlik się wedrze :P. Możecie mnie za to pokroić, ale z głowy mało rzeczy wymyślę, żałuję tego bardzo, że nie mam takiej fantazji i polotu.
Mam jednak nadzieję, że docenicie moje starania. Mimo, ze tu często się czymś inspiruję, prace już na sobie i zdjęcia są tylko mojego autorstwa, więc nie kradnę niczyich zdjęć, piszę wprost, co mnie zainspirowało. A jak pamiętam skąd mam dane zdjęcie makijażu, to daje Wam linki, umieszczam oryginały do porównania :).
Może w końcu, jak już się namaluję tyle odwzorowań, to mi się w łebku coś odblokuję i wena nadejdzie, zobaczymy :D. Póki co zapraszam do śledzenia mojego bloga i dziękuję, ze tu gościcie :P
Pozdrawiam!!!
Anka

2 komentarze:

  1. Coraz więcej ćwiczysz i coraz lepiej Ci wychodzi, nic tylko pogratulować!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję z całego serca za komentarz, to naprawdę bardzo budujące :)

      Usuń

Dziękuję za komentarze, ale proszę o rzetelną i konstruktywną krytykę, a także nie obrażanie mnie i innych komentujących :)